Zamknij
REKLAMA

To oni wybiorą się na walentynkowe kolacje do restauracji WinoGrono

15:13, 06.02.2020 | P.P
REKLAMA
Skomentuj

Rozstrzygnęliśmy konkurs walentynkowy prowadzony wspólnie z restauracją WinoGrono, który miał rekordową liczbę zgłoszeń! W weekendowym głosowaniu na najciekawsze życzenia emocje rosły do ostatnich chwil. Wybór zdjęcia był zadaniem wyjątkowo trudnym.

Przez ostatnie dwa tygodnie zachęcaliśmy czytelników i naszych fanów na Facebooku do udziału w konkursie walentynkowym. Robiliśmy to skutecznie, bo nadeszła rekordowa liczba zgłoszeń w obu kategoriach (tylko w zdjęciach było ich ponad 40).

Napięcie i „lajki” do ostatnich sekund!

Pierwszych emocji uczestnicy – ich setki ich znajomych – doświadczyli w weekend, gdy na

Facebooku trwało głosowanie na życzenia walentynkowe. Losy zwycięzcy ważyły do godz. 20.00 w niedzielę, czyli do ostatnich sekund rywalizacji. W dwóch najlepszych przypadkach liczba „reakcji” przekroczyła 350! Ostatecznie w momencie zamknięcia rywalizacji 6 głosami prowadził Łukasz Rybarczyk (treść życzeń poniżej). To właśnie on zwyciężył w jednej z kategorii konkursu.

Do tego zdjęcia nie można się nie uśmiechnąć

W kategorii zdjęciowej wyboru dokonywała kolegialnie redakcja „Tygodnika”. I nie był to wybór łatwy – niekiedy różniliśmy się i długo dyskutowaliśmy. Jednak - tak jak tłumaczyliśmy wcześniej - wcale nie stawialiśmy na zdjęcie najlepszej, studyjnej jakości. Zwracaliśmy uwagę na naturalność, ciepło płynące ze zdjęcia. I musimy przyznać, że akurat ta zwycięska fotka potrafi wywołać bezwarunkowy uśmiech na twarzy. Nadesłała je nam Grażyna Rybak (zdjęcie towarzyszy artykułowi).

Obu zwycięzcom gratulujemy. Za udział w konkursie dziękujemy wszystkim zwracając uwagę na niezwykłe zaangażowanie uczestników, którzy tak ochoczo głosowali w kategorii życzeń, ale jednak zajęli drugie miejsce, chociaż do pierwszego zabrakło niewiele.

Życzenia, które nadesłał Łukasz Rybarczyk:

 

Zdjęcie, które wysłała Grażyna Rybak:

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone